fbpx

Savvy Ed

 

 

Savvy Ed to metoda nauczania, która jest nastawiona na rozwój umiejętności komunikacji i prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim. Dzięki niej dzieci uczą się budować nowe zdania, precyzyjnie wyrażać myśli w języku obcym, rozwijają umiejętność czytania, pisania, a także rozwiązywać testy. Materiał kursów jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Movers (poziom A1 wg. Rady Europy).

DLACZEGO SAVVY ED JEST SKUTECZNY?

Dlaczego metoda Savvy Ed jest skuteczna? Materiał kursu skonstruowany jest tak, że naprawdę wzbudza ciekawość dziecka, a tylko zaciekawienie spowoduje, że uwaga dziecka i koncentracja na zajęciach jest na najwyższym poziomie. Podstawą efektywnej nauki jest prawidłowa koncentracja. Dziecko same do koncentracji na danej rzeczy się nie zmotywuje, jeśli ta rzecz go nie zainteresuje. W przypadku uczniów starszych (młodzież , dorośli) działają inne mechanizmy motywacyjne – osoba dorosła może zmusić się do koncentracji na danym zadaniu nawet, gdy zadanie wydaje się nieatrakcyjne.

 

W metodzie Savvy Ed przewodnikiem dzieci w anglojęzycznym świecie jest mądry miś Ed, który może podróżować gdzie tylko chce, ponieważ mówi po angielsku. Komunikuje się z dziećmi za pomocą listów, wzbudzając u nich ciekawość świata poprzez snucie opowieści o nowych miejscach, które zwiedził, i podsyłając ciekawostki z różnych zakątków globu dostosowane do wieku dzieci. Nauka angielskiego dla dzieci to także otwieranie okna na wiedzę o otaczającym świecie, pogłębianie znajomości różnych kultur i ciekawe, rozwijające spędzanie czasu. Nasze materiały zapewniają nie tylko odpowiednią liczbę słówek i ćwiczeń, ale także ważne, rozwijające dziecko treści.

 

 

 

Osoba dorosła wytłumaczy to sobie celem nadrzędnym jak np.: „znajomość języka pozwoli mi uzyskać dobry wynik na egzaminie i dostać się na wybraną uczelnię” lub „z angielskim mam szansę uzyskać lepsze warunki i wynagrodzenie w pracy”. W przypadku dzieci takie mechanizmy nie zadziałają. Dlatego twórcy metody skupili się na tym, by poza dobrze przygotowaną zawartością merytoryczną kursu obudować go także w elementy atrakcyjne tematycznie dla dziecka w tym wieku.

 

 

Więcej o metodzie: edubears.pl

Więcej informacji o kursie Savvy Ed

Dla kogo jest SAVVY ED? – ANGIELSKI DLA DZIECI – METODA TEDDY EDDIE

Dla kogo jest kurs SAVVY ED? 🤔 Czym się charakteryzuje i jakie są kluczowe aspekty tej metody? Zobaczcie szósty odcinek serii ANGIELSKI DLA DZIECI i poznajcie odpowiedzi na te pytania! ⤵️⤵️⤵️

Opublikowany przez Teddy Eddie Piątek, 4 października 2019

Formularz Zgłoszeniowy

Poziomy

SAVVY ED 1

Priorytety to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w CZYTANIU w języku obcym.

poziom kontynuujący

wiek: 7-8 lat, 1-2 klasa

zajęcia: 2 razy w tygodniu po 55 minut

grupy: do 8 osób

SAVVY ED 2

Priorytety na tym poziomie to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w PISANIU w języku obcym.

poziom kontynuujący

wiek: 8-9 lat, 2-3 klasa

zajęcia: 2 razy w tygodniu po 55 minut

grupy: do 8 osób

GRUPY

SAVVY ED 3

Priorytety na tym poziomie to INTEGRACJA WSZYSTKICH SPRAWNOŚCI oraz  nabywanie wysokich kompetencji w POPRAWNOŚCI GRAMATYCZNEJ w języku obcym.

poziom kontynuujący

wiek: 9-10 lat, 3-4 klasa

zajęcia: 2 razy w tygodniu po 55 minut

grupy: do 8 osób

GRUPY

Zestaw kursanta SAVVY ED 1 oraz 2 zawiera: Savvy Book – podręcznik, Snowball Book – zeszyt ćwiczeń, Parent’s Book – zeszyt kontaktu dla rodziców, Audio CD, Savvy Tile – magiczną płytkę Eda, Teczkę

95607647_281769512827875_6905854280033370112_n

CENNIK