fbpx

Blog

Zapisy na nowy rok z Teddy Eddie

 

 

Drodzy Rodzice,

zajęcia grup Teddy Eddie w minionym roku szkolnym w większości grup już się zakończyły. Mimo kłopotów jakie dotknęły nas wszystkich w drugim semestrze tego roku udało nam się zrealizować materiał z całego kursu. Dziękujemy bardzo wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy dotrwali z nami do końca na zajęciach ON-LINE. Dla nas, dla Was i naszych małych uczniów były to niewątpliwie nowe doświadczenia. Wiemy, że mimo starań z naszej strony, by spotkania z dziećmi przed komputerem były jak najbardziej efektywne i ciekawe wielu uczniom brakowało spotkań z rówieśnikami i swoim nauczycielem w formie tradycyjnej. Nasi lektorzy także tęsknią za zajęciami w szkole.

Od 1 czerwca ruszyły już zapisy na nowy rok szkolny. Planujemy rozpocząć i poprowadzić go tradycyjnie, co jednak nie wyklucza możliwości rozpoczęcia ich w formie ON-LINE jeśli zagrożenie wirusowe powróci i władze ponownie zablokują nasze życie społeczne i gospodarcze. Mamy nadzieję, że niedawne eksperymenty w tym obszarze i ich skutki ekonomiczne i społeczne zniechęcą władze do ponownej blokady. Jesteśmy przygotowani na pozytywny jak i negatywny scenariusz i jeśli nasza możliwość pracy stacjonarnej będzie wymagała wdrożenia szczególnych środków sanitarnych, zrobimy wszystko, by móc się spotykać z dziećmi w szkole.

Na tą chwilę nasze działania pod tym kątem na przyszły rok szkolny polegają na zmniejszeniu liczebności grup 6-8 zamiast 8-10. Zakupienia ozonatora powietrza, umieszczenia oprócz mydła w toaletach także dozowników płynów dezynfekujących, montażu klimatyzacji w salach (by była stała wymiana powietrza).

UWAGA! W formularzu pojawiło się pole: Posiadam Voucher? TAK / NIE

Dla wszystkich Państwa, którzy mimo przejścia na naukę zdalną po 12 marca 2020 zostali z nami i nie złożyli rezygnacji z kursu zostanie wysłany na adres mailowy Voucher o wartości 100 zł, który można wykorzystać na dowolny kurs grupowy w naszej szkole. Jeśli chcą Państwo go wykorzystać przy danym zgłoszeniu proszę zaznaczyć TAK.

DODATKOWY RABAT: 5% zniżki

Dodatkowo przyznamy Państwu dodatkowy rabat do ceny kursu (- 5% wartości kursu) w sytuacji, gdy do dnia 15 lipca podpiszą Państwo umowę na kurs oraz wpłacą zaliczkę w wysokości 150 zł (zaliczka idzie na poczet pierwszej raty we wrześniu).

W przypadku pytań na temat zapisów, rabatów, oferty – proszę o kontakt:

[email protected]

lub telefon: 608-554-850

Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Chmielecka wraz z zespołem SÓWKI