fbpx

Obozy Językowe

sabrina-mazzeo-g-krQzQo9mI-unsplash

LATO
Zapraszamy dzieci
w wieku 11 – 16 lat.

We współpracy z firmą ATAS organizujemy wycieczki i obozy językowe w Polsce i za granicą. Dla naszych kursantów dobieramy najlepsze oferty i najpewniejszych organizatorów, aby mieć pewność, że oferujemy bezpieczny, niezapomniany a zarazem wartościowy wypoczynek. Z grupą naszych uczniów jedzie także opiekun z naszej szkoły, co daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i komfort podczas całego pobytu. Nasz partner to firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w turystyce młodzieżowej i językowej. W roku 2019 została wyróżniona tytułem Touroperator Roku 2019 w kategorii Turystyka Młodzieżowa.

Nauka języka angielskiego wzmocniona wyjazdami za granicę, gdzie dzieci mają możliwość zanurzenia w środowisku anglojęzycznym i jednocześnie poznania i zobaczenia innej kultury, zabytków, rówieśników z innego kraju to najlepsza motywacja. Pokażmy dzieciom, że angielski będą mogły wykorzystać w życiu i dajmy szansę samodzielnego sprawdzenia swoich umiejętności. Rodzicu -jeśli masz wątpliwości czy obóz językowy to dobry wybór na spędzenie wakacji, posłuchaj wypowiedzi nauczycieli.

Wypoczynek skierowany jest dla dzieci 11-16 lat.
Zapisy i zapytania przez nasz formularz zgłoszeniowy poniżej
lub pod nr. tel: 608-554-850

Zobacz pełen opis obozu

TERMIN 4.07-12.07 WYPRZEDANE

TERMIN 8.08-16.08.2020

TERMIN 17.08-28.08. 2020

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy


IMIĘ I NAZWISKO RODZICÓW (OPIEKUNÓW)

IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA OBOZU


INFORMACJA RODZICÓW (OPIEKUNÓW) O STANIE ZDROWIA DZIECKA


Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie administratora (Administratorem powyższych danych osobowych jest: "SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o." NIP: 947-200-04-43), a także na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. ochronie danych osobowych (Dz. U. z r. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji Umowy, oraz jej zabezpieczenia finansowego.
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o. Dowiedz się więcej...