fbpx

MATURA 2020

MATURZYSTO

Matura już za 8 miesięcy. To niby brzmi odlegle, ale gdy przyjrzymy się wymaganiom i zadaniom jakie Was czekają na egzaminie z języka angielskiego i uczciwie skonfrontujemy to z Waszą aktualną wiedzą to nagle może okazać się, że czas 8 miesięcy wydaje się zbyt krótki..

Są tacy, którzy zawsze czują się pewnie i wydaje im się, że umieją wystarczająco dużo, więc nie ma się czym martwić.

Są tacy, którzy zawsze się martwią, że jednak za mało, za słabo, boją się zaprezentować swoje umiejętności językowe z obawy, że popełnią błąd.

Wśród jednych i drugich mamy zarówno osoby, które rzeczywiście powinny być z siebie dumne, bo język angielski nie jest im obcy i wiele potrafią; jak i takie, które niestety nadal raczkują na poziomie A2, gdzie matura wymaga minimum B1 a zakres rozszerzony to poziom B2.

Wasza ocena swoich umiejętności jest bardzo często subiektywna i mocno uzależniona od Waszego ogólnego poczucia własnej wartości jak i cech charakteru.

Dobrze jednak wiedzieć OBIEKTYWNIE na czym stoimy, by wiedzieć czy te 8 miesięcy to dużo czy mało..

Dlatego zespół szkoły „SÓWKA N.J.O.” proponuje Wam „próbną maturę na START 😊” – czyli we wrześniu.

ZAPRASZAMY wszystkich Maturzystów 2020 zdecydowanych przystąpić do egzaminu z języka angielskiego na BEZPŁATNE PRÓBNE MATURY zarówno pisemne jak i ustne w dniach 17-20 września w naszej szkole na Zielonym Romanowie.

Egzamin próbny będzie miał zachowaną formę egzaminu państwowego i obejmował: słuchanie, czytanie, zadania ze znajomości środków językowych oraz wypracowanie. Wyniki będzie można omówić z lektorem (terminy i godziny do uzgodnienia po egzaminie).

Zapraszamy także na część ustną – dla każdego uczestnika rezerwujemy pół godziny, uczestnik wylosuje zadania maturalne i zaprezentuje umiejętności przed lektorem.

Bazujemy na autentycznych zadaniach maturalnych z lat poprzednich.

Lektor prowadzący – to nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
To lektor, któremu możesz zaufać.

HARMONOGRAM MATUR PRÓBNYCH W SÓWKA N.J.O.

  • zakres podstawowy – 17 września godz.: 17:00
  • zakres rozszerzony – 19 września godz. 17:00
  • egzaminy ustne – 20 września od godz. 16:00 (szczegółowy harmonogram ustalony zostanie na podstawie zgłoszeń; dokładna informacja o godzinie zostanie przesłana mailem do każdego uczestnika)

ZAPISY poprzez formularz na naszej stronie. NIE ZWLEKAJ !!! Ilość miejsc ograniczona.
TakNieTakNieTakNie

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie administratora (Administratorem powyższych danych osobowych jest: "SÓWKA Nauczanie Języków Obcych Agnieszka Chmielecka" NIP: 769-191-64-19), a także na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. ochronie danych osobowych (Dz. U. z r. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji Umowy, oraz jej zabezpieczenia finansowego.
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o. Dowiedz się więcej...