fbpx

Kursy dla Dzieci

Naukę języków obcych najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej - nie od dzisiaj wiadomo, że maluszki znakomicie przyswajają wiedzę, a ich aparat mowy jest na tyle elastyczny, że świetnie radzą sobie z wymową obco brzmiących słówek. W naszej szkole prowadzimy kursy językowe dla dzieci, w trakcie których nasi najmłodsi uczniowie poznają swoje pierwsze angielskie słówka. Od wielu lat do nauki zachęca ich nie tylko nauczyciel, ale i sympatyczny miś Teddy Eddie, który bierze udział we wszystkich lekcjach.

Kurs na język, czyli angielski dla najmłodszych

Wierzymy, że nauka angielskiego dla najmłodszych musi polegać przede wszystkim na dobrej zabawie. To dlatego nasze zajęcia pełne są miłych niespodzianek w postaci gier, bajeczek, czytanek i piosenek, które uczą, ale i sprawiają, że dzieci czują się u nas dobrze i chcą do nas powracać. Uczestnictwo w kursie i nauka angielskiego dla dzieci pokażą najmłodszym, że z nauką języka warto być za pan brat. Nauka języka obcego dla najmniejszych uczniów przeznaczona jest dla maluchów, które ukończyły co najmniej 2 lata. To dobry moment, żeby zacząć przygodę w naszej szkole. Zachęcamy do kontaktu i zapisów!

Zapisz swoje dziecko

Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

Takich efektów nie zagwarantuje Wam żadna inna metoda nauczania dzieci.

5000 to zasób słów jakim posługuje się dorosły Amerykanin.

Cennik

TE CENNIK (1)

Metoda Teddy Eddie przeznaczona jest dla dzieci od 2 do 7 lat.
Kurs podzielony jest na 4 poziomy:

Zapisz swoje dziecko

Teddy Eddie START

Po kursie Teddy Eddie START dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym. Celem nadrzędnym jest zaszczepienie w maluszku miłości do języka angielskiego.

Informacje:

Poziom: początkujący

Wiek: 2-3 lata

Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 30 minut

Grupy: do 8 osób

Teddy Eddie STANDARD

Dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

Informacje:

Poziom: początkujący, kontynuujący

Wiek: 4-5 lat

Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut

Grupy: do 8 osób

Teddy Eddie ABC

Dziecko zacznie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie także swoją przygodę z czytaniem po angielsku. Na początku wyrazy, potem nawet całe krótkie zdania.

Informacje:

Poziom: początkujący, kontynuujący

Wiek: 5-6 lat

Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut

Grupy: do 8 osób

Teddy Eddie SCHOOL

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Informacje:

Poziom: początkujący, kontynuujący

Wiek: 6-7 lat, 1. klasa

Zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut

Grupy: do 8 osób

Zobacz prezentację metody Teddy Eddie

Więcej o metodzie: edubears.pl

Zapisz swoje dziecko

Nauczyciele przedmiotu