fbpx

Język angielski

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Znajomość tego języka ułatwi Ci poruszanie i komunikowanie się podczas wyjazdów zagranicznych. Bez problemu odnajdziesz szukaną restaurację, hotel czy ulicę. Znając język angielski możesz podróżować po całym świecie bez obawy, że nie będziesz w stanie porozumieć się ze społecznością.

Dzięki znajomości języka angielskiego stajesz się bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Ucząc się języka angielskiego dajesz sobie szansę na lepsze warunki zatrudnienia.

Zastanawiasz się o czym śpiewa Twój ulubiony wykonawca lub o czym mówią w Twoim anglojęzycznym serialu czy filmie? Znajomość języka angielskiego pozwoli Ci oglądać, słuchać i czytać materiały w oryginale.

Bez względu na to ile masz lat nauka języka obcego przynosi wiele korzyści, m.in. ćwiczy pamięć i poprawia zdolność koncentracji. Ucząc się języka obcego oprócz przyrostu wiedzy, zyskujesz pewność siebie i poszerzasz swoje horyzonty.

Studia a może praca poza granicami kraju? Dlaczego nie! Jeśli tylko znasz język angielski otworzą się przed Tobą nowe szanse i możliwości. Znając język obcy będziesz mógł przystąpić do testów i egzaminów językowych umożliwiających dostanie się na studia lub znalezienie pracy za granicą. Poznawaj więc i otwórz się na innych ludzi!

Zacznij się uczyć

Dzieci w wieku wczesnoszkolnym

Dla dzieci w wieku 2-7 lat mamy w ofercie licencjonowane kursy Teddy Eddie.

Dorośli

Dla dorosłych proponujemy kursy indywidualne lub grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Przy kursach indywidualnych ilość godzin zajęć i częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie.

Jedną z najważniejszych zalet kursów indywidualnych jest możliwość pogodzenia nauki z obowiązkami osoby dorosłej. Praca, obowiązki domowe i rodzinne, wyjazdy służbowe i urlopy to często najważniejsza przeszkoda dla osoby dorosłej w nauce przy kursach grupowych, gdzie wyznaczone są stałe dni i godziny zajęć.

Decydując się na kurs indywidualny klient wykupuje pakiet godzin i czas na zrealizowanie tego pakietu. Dni, godziny zajęć, długość jednostki lekcyjnej i tempo realizacji kursu ustalane są na bieżąco.

Zacznij się uczyć

Wszystkie kursy przedmiotu

Do you speak English? 😉

Nauczyciele przedmiotu