fbpx

SÓWKA Edukacja dla Biznesu – kursy językowe dla firm

sowka

Naukę prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania w zgodzie ze standardami Nauczania Języków Obcych Rady Europy (poziom A1 do C1). Efekty nauczania są stale monitorowane (testy, egzaminy próbne). Jako szkoła partnerska British Council i wieloletni partner Programu Addvantage przygotowujemy naszych kursantów do wszystkich typów egzaminów Cambridge oraz zapewniamy bezpłatny udział w Pretestingu (próbnych egzaminach Cam bridge przeprowadzanych w naszej szkole lub w firmie tu wymagane przynajmniej 15 uczestników).

 

Firma „SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o.” oferuje kursy języka angielskiego w siedzibie klienta (dojazd lektora do firmy). Proponujemy nauczanie metodą komunikatywną (Direct Language Lab) połączoną z metodą tradycyjną (omawianie zasad gramatycznych, analiza tekstu, tworzenie pisemnych wypowiedzi). Kurs dla klientów firmowych nastawiony jest na komunikację w środowisku biznesowym.

Zapewniamy

  • starannie dobrana kadra nauczycieli z dużym doświadczeniem w nauczaniu dorosłych (często są to osoby także z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych korporacjach)
  • spersonalizowane kursy językowe zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb i preferencji kursantów (program kursu uwzględnia specyfikę pracy i branżę uczestników), program nauczania oparty na najnowszych metodach i sprawdzonych modelach nauczania języka
  • skuteczny system motywacji i współpracy z klientem/słuchaczem, bogactwo środków dydaktycznych (także audiowizualnych)
  • możliwość zakupu podręczników z 20% zniżką
  • organizujemy audyt językowy przed rozpoczęciem kursu (przeprowadzamy test pisemny oraz ustny w celu uzyskania precyzyjnej oceny poziomu wyjściowego)
  • regularnie mierzymy i raportujemy postępy naszych słuchaczy Umiejętności oceniamy według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego

Zaufali nam

unnamed
indeks
0
cermag2
indeks
logo-AM-ciemne
logo-API-pl
leroymerlin
1200px-McDonald's_Golden_Arches.svg

Uzyskaj indywidualną ofertę

Pozostaw kontakt do siebie, a my skontaktujemy
się z tobą w celu zrozumienia potrzeb firmy którą reprezentujesz.

Rozwiązania są dobierane indywidualnie.

608-554-850
514-673-989

 

[email protected]

 

 

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie administratora (Administratorem powyższych danych osobowych jest: "SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o." NIP: 947-200-04-43), a także na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. ochronie danych osobowych (Dz. U. z r. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie, w jakim jest to niezbędne do realizacji Umowy, oraz jej zabezpieczenia finansowego.
KLAUZULA INFORMACYJNA RODO - SÓWKA Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o. Dowiedz się więcej...