fbpx

Blog

Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice,
od najbliższego poniedziałku zajęcia stacjonarne w naszej szkole zostają zawieszone do dnia 31 marca. Nie planujemy jednak zawieszania świadczenia usługi i od poniedziałku (16 marca) przestawiamy się na lekcje on-line za pośrednictwem platformy ZOOM.
O wszystkich działaniach na bieżąco będziemy Państwa informowali mailowo, telefonicznie (SMS), a także na bieżąco w postach na naszym FB SÓWKA NJO.
O terminach zajęć on-line dla konkretnych grup będziemy informowali indywidualnie uczestników danego kursu.

WAŻNE: lekcje on-line nie wymagają od Państwa zakładania kont na żadnych platformach, a jedynie ściągnięcia aplikacji, która pojawi się po wejściu w wysłany link. Potrzebny jest jedynie laptop lub komputer z głośnikami, kamera (niekonieczna) i słuchawki z mikrofonem. Dostęp do lekcji wyślemy w linku drogą mailową. Podczas lekcji uczniowie i lektorzy będą w kontakcie audiowizualnym, mają możliwość pisania, czytania czy oglądania materiałów udostępnianych przez lektora. To nie będą lekcje on-line nagrane do biernego odtworzenia. Wymagana jest na nich obecność, tak jak na normalnych stacjonarnych zajęciach.